Skip to content
Sale do wynajęcia

Sale do wynajęcia

Sala do wynajęcia – zobacz co oferujemy!

Oferujemy trzy sale do wynajęcia na wszelkiego rodzaju imprezy, mogą to być wesela, komunie, konferencje lub szkolenia. Każdą salę można wynająć osobno, jeśli planujcie mniejszą liczbę gości. A dla zainteresowanych urządzeniem dużej imprezy oferujemy wynajęcie całości powierzchni, czyli 250 m², która pomieści od 150 do 200 osób. Wszystkie sale są wyposażone w klimatyzacje.

Kuchnia w naszej agroturystyce jest w pełni wyposażona. Możliwe jest zorganizowanie posiłków we własnym zakresie przez zainteresowanych lub możemy polecić firmy cateringowe z którymi współpracujemy.

Dane kontaktowe tutaj!

Przykładowe sale do wynajęcia:

sala weselna, sala konferencyjna
Sala weselna/konferencyjna, foto. Katarzyna Wolska-Pociask

Pierwsza sala do wynajęcia na naszej liście to pomieszczenie w którym można zorganizować zarówno imprezę integracyjną, wesele jak i konferencje, czy szkolenie. Parkiet ma powierzchnię 45 m², jest idealny do tańca jak i zajęć z jogi! Pozostała część pomieszczenia ma 80 m². Można tu spokojnie ustawić stoły, które pomieszczą około 70 osób.
Parom młodym, zainteresowanym urządzeniem tu wesela, udostępniamy także możliwość zrobienia sesji zdjęciowej w ogrodzie, który został pokazany w 618 odcinku programu Maja w ogrodzie. Zdjęcia ogrodu w różnych porach roku są dostępne tutaj!

Dla osób zainteresowanych wynajęciem pomieszczenia pod konferencje – w naszej sali można korzystać z rzutnika i ekranu. Cała sala ma w sumie 125 m², więc spokojnie pomieści dużą grupę gości.

Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcie lub w zakładce Sala weselna.

mala-sala-bankietowa
Sala kameralna z dostępem do kuchni, foto. Katarzyna Wolska-Pociask

Druga sala to pomieszczenie kameralne, wyposażone w stoły i siedzenia oraz barek. Ustawione meble pomieszczą około 40 osób. Całe pomieszczenie ma powierzchnię 83 m². Sala ma też bezpośredni dostęp do w pełni wyposażonej 36 m² kuchni.

Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcie lub w zakładce Sala kameralna.

oranzeria
Oranżeria z roślinami, foto. Katarzyna Wolska-Pociask

Trzecia sala to oranżeria, której uroku dodają duże okna i oszklone drzwi. Pozwalają na obserwacje ogrodu oraz wyjście na zewnątrz. Atmosferę uzupełniają też różne rośliny ustawione w pomieszczeniu. Cała sala ma 33 m².

Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcie lub w zakładce Oranżeria.

Dane kontaktowe w zakładce Kontakt.